BA képzés

Tisztelt Hallgatók!
Sajnos a körülményekre való tekintettel az I. évfolyamos BA spec./minor tájékoztató 2020 03.19-én elmarad. Az információkat írásban fogjuk közzétenni!

A Germanisztikai Intézet BA képzésének órarendje 2019/20/2

Ellenőrző lista a végzős BA hallgatók számára

2017-ben kezdett hallgatók ellenőrző listája

2017 előtt kezdett hallgatók ellenőrző listája

I. éves hallgatóink figyelmébe ajánljuk: Mediterrán Európa specializáció

A germanisztika alapszak német szakirányának tanterve 2019/2020

A germanisztika alapszak német szakirányának tanterve 2018/2019

A germanisztika alapszak német szakirányának tanterve 2017/18

A germanisztika alapszak német szakirányának tanterve 2016/17

A germanisztika alapszak német szakirányának tanterve 2015/16

A korábbi tantervek a DE képzési programjában találhatók.

Tudnivalók az alapvizsgáról

Többek kérésére: itt található a BA-képzésben felvehető pedagógiai-pszichológia tárgyak listája.

Záródolgozati tudnivalók:

Szakdolgozat leadásának határideje minden januárban államvizsgázó hallgató számára: 2020. április 27., 11:00

Kedves Hallgatók!
A szakdolgozat leadásának kapcsán néhány változás történt: kérjük, hogy a szakdolgozati konzultációk is online formában történjenek, a konzultációk időpontjait egy konzultációs lapon az oktató által igazolva dokumentálják! Elegendő az oktató e-mailes igazolása, tényleges aláírásra később is sor kerülhet. A szakdolgozatokat PDF formátumban kérjük elküldeni az oktató e-mail címére, valamint a   e-mail címre. Kérem ide továbbítsák a konzultációkat dokumentáló igazolást is! A DEA rendszerbe történő feltöltés változatlanul szükséges, a papír alapú szakdolgozat leadására azonban jelen körülmények között nincs szükség. A  szakdolgozat feltöltési határidő április 27. 11:00 órára módosult.

Témaválasztás határideje: április 30.

Választható záródolgozati témák:

Német Nyelvű Irodalmak Tanszéke témái

Német Nyelvészeti Tanszék témái

Jelentkezési lap záródolgozati témára
A záródolgozati konzultáció igazolólapja

Tudnivalók a záródolgozatról
Kérelem a záródolgozat leadási határidejének meghosszabbítására

Végzősöknek:

Ellenőrző lista BA végzős hallgatók számára (,akik tanulmányaikat 2017 előtt kezdték):
Ellenőrző lista a kötelező tárgyakhoz (aktualizálva 2019. január)
A BA záróvizsga írásbeli mintafeladatsora (aktualizálva 2017. márciusban)

A Német nyelv, irodalom és kultúra mesterképzési szak felvételi szóbeli témakörei
Tudnivalók a záróvizsgáról

A tanári OMA tanárképzési részével kapcsolatos információk a Tanárképzési Központ honlapján találhatók.

Frissítés dátuma: 2020.03.19.