Osztatlan tanárképzés

A Germanisztikai Intézet osztatlan képzésének órarendje 2019/20/2

Félévkezdési tudnivalók

Az osztatlan képzés tárgyainak leírásai

Tudnivalók az alapvizsgáról

Az osztatlan képzés tantervi hálója tanulmányaitok megkezdésének éve szerint:

A tudnivalókat a Tudományos projektmunka c. tanegységhez itt olvashatjátok.
Konzultációs igazolólap a Tudományos projektmunka c. tanegységhez
Formai követelményekTudományos projektmunka c. tanegységhez
PlágiumnyilatkozatTudományos projektmunka c. tanegységhez

Zárószigorlati tudnivalók

A zárószigorlat letételéhez minden előírt szakos tanegységet teljesíteni kell.
Ellenőrző lista a szakos tanegységek teljesítéséhez (folyamatban)

A zárószigorlat a vizsgaszabályzat előírásainak megfelelően kerül meghirdetésre a vizsgaidőszakban és a vizsgaszabályzatban megadott feltételekkel ismételhető.

Literatur- und Kulturwissenschaft

Zárószigorlati tételsor

Linguistik

Zárószigorlati tételsor
A tételsorral kapcsolatos kérdéseitekkel a tanszékvezetőket kereshetitek.

Záródolgozati tudnivalók

Témaválasztás határideje: április 30.
Szakdolgozat leadási határideje:  2020. április. 27. 11:00

(2 hét hosszabbítás kérhető, formanyomtatvány).
A szakdolgozat legvégső leadási határideje: 2020. április 27., 11:00

Kedves Hallgatók!
A szakdolgozat leadásának kapcsán néhány változás történt: kérjük, hogy a szakdolgozati konzultációk is online formában történjenek, a konzultációk időpontjait egy konzultációs lapon az oktató által igazolva dokumentálják! Elegendő az oktató e-mailes igazolása, tényleges aláírásra később is sor kerülhet. A szakdolgozatokat PDF formátumban kérjük elküldeni az oktató e-mail címére, valamint a   e-mail címre. Kérem ide továbbítsák a konzultációkat dokumentáló igazolást is! A DEA rendszerbe történő feltöltés változatlanul szükséges, a papír alapú szakdolgozat leadására azonban jelen körülmények között nincs szükség. A  szakdolgozat feltöltési határidő április 27. 11:00 órára módosult.

A záródolgozat formai követelményei, egyéb általános tudnivalói itt találhatók.

A záródolgozat leadásával kapcsolatos tudnivalókat a “Végzősöknek ” c. rovatban találjátok külön linken.

Önálló munkáról szóló nyilatkozat

Igazolólap a záródolgozati konzultációk igazolásához

Jelentkezési lap záródolgozati témára (leadás Meszesán Lívia a 124/3-as irodában)

Szakdolgozati témák OMA hallgatók számára